Gerestaureerd vissershuisje op de zeewering in Thy
Hoogtepunten van Anette Hvass og Jens Knudsen
Host sinds januari 2026
- Bekijk de schepen die Hanstholm omzeilen vanaf de top van de zeeklif met uitzicht op zee.
- Verken het natuurpark tijdens wandelingen of fiets langs de kust naar Vigsø.
- Bezoek de vuurtoren van Hanstholm, het bunkermuseum of ga surfen in Klitmøller.
Beschikbaarheid en prijs controleren
Selecteer datums voor een bijgewerkte prijs.
Gemoedsrust als je verblijft bij Landfolk
- 6.000+ zorgvuldig geselecteerde vakantiehuizen – we kiezen alleen huizen en hosts die aan onze criteria voldoen
- Duizenden tevreden gasten – 4,6 van de 5 op Trustpilot
- Geen extra rekeningen –
Vergelijkbare vakantiehuizen
Huizen met een vergelijkbare uitstraling
Boek de look
Laat je inspireren voor je volgende vakantie of zoek naar je eigen droom