Familievennlig feriehus på Ulvshave Strand
Høydepunkter fra Jan
Vert siden august 2024
- Nyt soloppgangen med frokost på terrassen
- Utforsk Møns Klint og de lokale skogsområdene
- Slapp av i den lukkede hagen med mange lekeapparater
Sjekk tilgjengelighet og pris
Velg datoer for å få en oppdatert pris.
Vi var begeistret for huset. Det er veldig pent innredet, og det mangler virkelig ingenting. Vi følte oss veldig hjemme.
Tilbakemelding fra Thomas, Tyskland
Hyttetur for 2 voksne
Ro i sinnet når du bor hos Landfolk
- 6 000+ nøye utvalgte hytter – vi velger bare hytter og verter som oppfyller kriteriene våre
- Tusenvis av fornøyde gjester – 4,6 av 5 på Trustpilot
- Ingen ekstra kostnader –
Lignende hytter
Hytter som ligner på denne
Book looket
Få inspirasjon til din neste ferie eller søk etter det du drømmer om